Haber Ege

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman,

05 Mart 2019 - 18:42

MHP Genel Sekreteri İsmet  Büyükataman, yaptığı yazılı açıklamada, ülkücülerin kırmızı çizgisinin  vatan, millet ve beka olduğu olduğunu vurguladı.

“Kılıçdaroğlu’nun CHP’sine oy verecek bir ülkücü yoktur.” ifadesini  kullanan Büyükataman, şunları kaydetti:

  “Bir ülkücü, mesela teröristbaşı Apo’nun posterleri önünde demeçler  veren, devlete kendince meydan okuyan Alper Taş gibilere ya da HDP mitinginde  HDP’nin gücüne güç katmaya devam edeceğini söyleyen; 220 ülkücünün idamını  isteyen, işkenceci babasıyla gurur duyan Tunç Soyer’e mi oy verecek? Ya da bir  ülkücü, CHP listelerinden seçime giren HDP’li belediye meclis üyesi adaylarına mı  oy verecektir?”

‘En iyi darbe yönetimi, en kötü demokratik yönetimden daha kötüdür  diyen Milliyetçi Hareket’i zihninde kurguladığı demokrasi karşıtı cephe  içerisinde gösteren Kılıçdaroğlu’nu, Milliyetçi Hareket’in 50 yıllık şerefli  geçmişini okumaya davet eden Büyükataman, şu görüşleri ifade etti:

“Halkı sokaklara çağıranların, 15 Temmuz gecesi ellerini  ovuşturanların, terör örgütüne özgürlükçü diyenlerin, terör örgütü uzantılarıyla  kapalı kapılar ardında ittifak yapanların Milliyetçi Hareket’in mazisinden ve  demokrasi kültüründen bir damlacık olsun nasiplendikleri takdirde yönlerini  zillete değil millete çevirecekleri muhakkaktır.

Her seçim öncesi seçimlerin güvenliğini sorgulayan, her seçimin  ardından halkı tahrik edip kendisi ortalıkta gözükmeyen CHP yönetimi,  demokrasinin bir aracı olan seçimlerin sonuçlarını hazmedemeyerek, halkı galeyana  getirip toplumu iç huzursuzluğa ve hatta kalkışmaya yönlendirmesi demokrasiden  nasibini alamadığının göstergesidir. Demokrasi ve özgürlükler konusunda sicili  oldukça bozuk olan, demokrasiyi terör örgütlerinin siyasi uzantılarına alan açmak  olarak gören CHP, etkin pişmanlıktan faydalanıp cezasının affedilmesi için  uğraşacağına, Türk milletinin gözünün içine baka baka hatalı fiilinde ısrar  etmektedir. Ne mutlu dostunu, düşmanını tanıyanlara, ne mutlu yatağında akan  ırmaklara.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -