05-08-2022 21:36:46 Son Güncelleme: 05-08-2022 21:51:46

İzmir Valisi Köşger başkanlığındaki heyet, Ankara'da ziyaretlerde bulundu

İzmir haberi: İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger'in başkanlığındaki heyet, yapımı devam eden Kemalpaşa Lojistik Merkezi ve tarıma dayalı organize sanayi bölgeleriyle ilgili gelişmeleri aktarmak ve İzmir Ticaret Odası (İZTO) üyelerinden gelen talepleri iletmek için Ankara'da ziyaretlerde bulundu.
İzmir Valisi Köşger başkanlığındaki heyet, Ankara'da ziyaretlerde bulundu

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger'in başkanlığındaki heyet, yapımı devam eden Kemalpaşa Lojistik Merkezi ve tarıma dayalı organize sanayi bölgeleriyle ilgili gelişmeleri aktarmak ve İzmir Ticaret Odası (İZTO) üyelerinden gelen talepleri iletmek için Ankara'da ziyaretlerde bulundu.

İZTO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, heyette Vali Köşger'in yanı sıra AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, İZTO Başkan Yardımcısı Cemal Elmasoğlu, İZTO Sayman Üye Ali Osman Öğmen ve Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Çakan yer aldı.

Heyet ilk önce Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım da ziyaret eden heyet, Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi ve kentte devam eden diğer projelerle ilgili taleplerini Yıldırım'a iletti.

AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, Karaismailoğlu ve Yıldırım'a teşekkür ederek, "Kemalpaşa Lojistik Merkezi İzmir'de ticari hayatın gelişimine büyük katkı sağlayacak. Tüm ziyaretlerimizin İzmir için önemli gelişmelere vesile olacağı kanaatindeyim." değerlendirmesinde bulundu.

İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener ise özellikle Kemalpaşa Lojistik Merkezi ile ilgili çalışmalarda nihai sonuca çok yaklaştıklarını belirtti.

  •   Etiket
  •   Kaynak www.haberler.com

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI